Києву потрібні системні зміни

   На сьогодні ми бачимо, що команда мера Києва Віталія Кличка не виконала передвиборчі обіцянки, тому має піти відразу після президентських виборів.  Все дуже гарно починалось, але далі слів не зайшло.

Під розпіареним зносом МАФів в столиці, наче під «шумок», потрощили  законно зареєстровану приватну власність підприємців, які не захотіли платити «данину» заїжджим кримчанам, що поспішно «змотались» в рваних штанях з окупованого Криму. Але мер цього справно не помічав. Натомість, на місцях знесених МАФів з’явились нові МАФи і новобудови людей наближених до київської влади.

      Невирішеними залишаються на сьогодні питання постачання тепла, холодної і гарячої води. В 2018 році кияни майже рік сиділи без гарячої води. З початком нового 2019 року і настанням морозів в багатьох районах столиці відключено опалення. Труби водопостачання потрібно замінювати на нові, а не ремонтувати. Адже їх зношуваність спричиняє аварії і псує майно киян. Якщо так буде продовжуватись далі, нам потрібно буде перейти на автономне опалення і водопостачання.

     Також одне із найболючіших питань Києва є питання прибудинкових територій, стоянок для автомобілів та місць для вигулу собак. Але київським можновладцям вигідніше віддати територію під МАФ, розливайку чи якесь ЛОТО- для своїх близьких, ніж займатися покращенням життя простого громадянина. Не говорячи вже про знищення парків і скверів великими забудовниками, яким прислуговує теперішня київська влада.

     Але все в цьому житті має початок і має кінець. Кияни мають зробити правильний вибір на виборах президента України, а за одно й відправити  у відставку  голову КМДА разом з його командою. Хоч за деякими членами цієї команди давно «плаче» не відставка а Лук’янівське СІЗО.

Анатолій Артемчук, лідер Руху “Кияни за справедливість”

   

Залишити відповідь

*